10 problémov s maturitným plesom, podľa Disney princezien


Aj keď pravdepodobne v žiadnej z vašich obľúbených Disney animovaných rozprávok nebol maturitný ples, princezné v nich aj tak zachytili všetky ťažkosti, ktorými si musí každý z nás počas obdobia maturitných plesov prejsť.

#1 Akonáhle začne obdobie maturitných plesov, sa ty a tvoja mama začnete pravidelne hádať takmer kvôli hocičomu

Disney
Disney

Či už ide o dĺžku, farbu šiat alebo štýl účesu, tvoja mama bude mať vždy iný názor ako ty, čo ťa bude „mega“ vytáčať. Tak ako to bolo aj s princeznou Meridou a jej mamou, ktorá ju chcela za každú cenu vydať, no princezná mala na to trochu iný názor. Tak ako ty a tvoja mama so šatami.

#2 Musíš začať viac pracovať a šetriť si peniažky, aby ples stál naozaj za to

Disney
Disney

Rodičia väčšinou zaplatia šaty, no čo sa týka make-upu alebo limuzíny, na ktorú sa budeš skladať s kamošmi, to už bude zrejme iba na tebe. Takže ako aj princezná Tiana šetrila na svoju vlastnú reštauráciu, tak aj ty budeš musieť šetriť na ples.

#3 Tvoji kamaráti vedia na koho máš v triede „zálusk“ a niekedy to dávajú príliš nahlas najavo

Disney
Disney

Poznáš ten pocit, keď ťa kamoš/ka nahlas podpichuje, aby si niečo povedal, keď je nablízku niekto, kto sa ti páči. Áno, vtedy chceme mať schopnosť neviditeľnosti a proste zmiznúť. Tento problém mala aj Pocahontas s kamarátkou Nakomou, pretože sa mala každú chvíľu stretnúť s Johnom Smithom, ktorý sa jej veľmi páčil.

#4 Práve ten chalan, ktorý sa ti nepáči, sa ťa neustále pokúša presvedčiť, aby si sním išla na ples

Disney
Disney

A je naozaj zlý v akceptovaní odmietnutia. Je to takmer presná kópia Gastona z rozprávky Kráska a zviera. Bella, ťa proste nemiluje, už to pochop!

#5 Robenie vlasov trvá večnosť

Disney
Disney

Ak sa rozhodneš, aby ti vlasy robila kamarátka, mama (ktorá ich bude prerábať 100x, pretože stále nebudeš spokojná) alebo budeš sedieť hodiny u kaderníka a budeš mať pocit, že keď už budú hotové, ples bude práve končiť. Takže si asi vieš predstaviť ako sa cítila Zlatovláska s jej vlasmi.

#6 Obliecť ťa do šiat, sa podobá transportu umeleckého diela nevyčísliteľnej hodnoty, cez celú krajinu bez poškodenia

Disney
Disney

Musíš sa do neho dostať bez rozmazania make-upu (aj bez toho, aby sa dostal na šaty). A definitívne sa chceš vyhnúť tomu, aby sa niečo stalo vlasom. Takto sa cítila aj Mulan, keď ju musela mama obliecť za peknú na začiatku rozprávky.

#7 Tvoji rodičia sa správajú absolútne divne vždy, keď stoja pri tebe a tvojom tanečnom partnerovi

Disney
Disney

Vždy vedia povedať v ten moment, tú najdivnejšiu vec na svete. Keď napr. tvoj otec povie tvojmu partnerovi: „Neurob nič, čo by som neurobil ani ja.“ A v tom momente 1000x vo vnútri zomrieš od hanby, ale stále sa musíš usmievať. Tak ako si užila tento trápny moment od svojho otca aj Jasmina.

#8 Ten chalan, na ktorého si mala celú školu „zálusk“, má ako partnerku inú babu

Disney
Disney

Teda, nie teba. Čo je pomerne dosť zničujúce. Je to presne ako to zažila Ariel s Erikom, ktorý sa takmer oženil s Ursulov a nie s Ariel.

#9 Pri tanci nemáš vôbec tušenie, čo robíš

Disney
Disney

Môžete sa pozerať do očí a usmievať sa, pretože nohy absolútne nemajú tušenie, čo robia. Stúpnutia na nohu a zakopnutia si zažila aj Bella, keď tancovala so zvieraťom.

#10 Tvoj tanečný parter sa ťa možno pokúsi pobozkať

Disney
Disney

Keď sa tak budete pohupovať v pomalých rytmoch tanečnej hudby, bude dosť možné, že sa ťa pokúsi pobozkať. Ak máš šťastie a tvoj partner je ten, na ktorého si mala celý čas zálusk, tak gratulujem. Ale ak je to chalan, o ktorom si si nikdy nebola istá, presne tak sa cítila aj Tiana, keď mala pobozkať žabieho princa Naveena.
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie