5 skutočných príbehov neznámych sériových vrahov

Nič pre slabšie povahy, pretože zimomriavky tu sú zaručené


Ak sa povie "sériový vrah", každé mu sa pravdepodobne vybaví Ted Bundy, Ed Gein, Jeffrey Dahmer, Richard Ramirez, a samozrejme Zodiac. No vedeli ste o týchto pánoch, ktorý to tiež nemali v hlave úplne v poriadku?

1Tyler Hadley

Relatívne neznámy 17-ročný chalan z Floridy usporiadal u neho doma obrovskú párty. Na žúr prišlo cca. 60 stredoškolákov. Pili, hrali „Beer Pong“, fajčili cigarety, ktoré potom hasili o podlahu v izbe. „Robte, čo len chcete,“ povedal im Tyler. Všetko bolo v pohode, pretože jeho rodičia sa v ten večer nemali vrátiť domov a nevrátili sa domov už nikdy.

Niekoľko hodín dozadu, keď ešte jeho rodičia boli doma totiž Tayler pojedol veľké množstvo drôg a išiel za mamou do pracovne, kde ju našiel pracovať pri PC. Približne 5 minút stál nehybne za jej chrbtom a hneď nato ju utĺkol na smrť.

Krik a rachot vychádzajúci z pracovne začul otec, ktorý tam dobehol a po tom čo uvidel sa zmohol iba na: „Prečo?“ Tayler mu odpovedal: „Prečo do prdele, nie?“ a zabil aj jeho.

Neskôr počas žúrky Tayler povedal deckám, že ho pravdepodobne dlho neuvidia a že si pravdepodobne vezme život. Nikto ho však nebral vážne, pokým nevzal jedno z dievčat hore do pracovne.

 

ĎALŠÍ PRÍBEH NA DRUHEJ STRANE >>>
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie