Autori mobilného hitu Pokémon GO pracujú na podobnej hre zo sveta Harryho Pottera!


Po fenomenálnom úspechu hry Pokémon GO sa začala čoraz častejšie zjavovať otázka, kedy vznikne na podobný štýl aj iná hra, resp. z iného sveta/univerza, predsa len potenciál je tam obrovský a rozhodne ho treba využiť..

Netrvalo dlho a internet doslova zaplavili prosby hráčov, aby Niantic (tvorcovia Pokémon GO) vytvorili hru Harry Potter GO. Dokonca sa svetom začala šíriť aj petícia, ktorá má dnes už tisícky podpisov. Na tieto prosby najprv nikto z vývojárov nereagoval, no zdá sa, že sa ľady predsa len prelomili. Niantic nie len že konečne prehovoril, ale rovno potvrdil fakt, že sa už na hre pracuje!

youtube.com
youtube.com

Získali sme práva na túto aplikáciu. Dopyt po nej bol taký silný až sme prišli na myšlienku, že by sme to skúsili. Keď budeme mať šťastie, mohli by sme túto aplikáciu uviesť už začiatkom roka 2017, ale v takejto ranej fáze projektu je ešte naozaj skoro hovoriť o jeho uvedení. Čo sa týka samotnej hry, chceli by sme urobiť niečo s čarodejníckou školou podobného charakteru, ako sú pokéstopy v Pokémon Go. Samozrejmosťou budú aj questy a možno, ak sa na hru pozriem vo väčšom meradle, mohli by sme do nej pridať aj kompletne interaktívne eventy, avšak ešte nič nesľubujem. To je všetko, čo vám zatiaľ k aplikácii môžem povedať,“ hovorí Marcus Figueroa, vedúci vývoja štúdia Niantic.

Takže zhrnuté a podčiarknuté, štúdio pracuje na hre Harry Potter GO a pravdepodobne by mohla uzrieť svetlo sveta už začiatkom budúceho roka. Len si to predstavte, možnosť pridať sa do spolkov typu Chrabromil či Slizolin, plniť úlohy, chytať fantastické zvery, zbierať čarodejnícke kartičky, čokoládové žabky, súperiť s inými čarodejníkmi v klube duelantov a mnoho mnoho ďalšieho..

Fanúšikovia taktiež zbúchali trailer, ktorý celkom pekne demonštruje, ako by hra mohla vyzerať.

Tešíte sa?
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie