Bojíte sa hrať hororové hry? Tieto plienky vás zachránia!

Plienky pre bojazlivých hráčov dorazia už budúci rok!


Tí z vás, ktorí mali možnosť zahrať si prvý Outlast už možno vedia prečo s týmto ide firma, ktorá za hrou stojí na trh. Jedná sa skutočne o desivú záležitosť len pre tých najostrieľanejších hororistov medzi nami, a ak ste si aj vy niekedy po hraní povedali vetu „..skoro som sa pri tom posral!“, je tento produkt určený práve vám. Predsa len, opatrnosti nie je nikdy dosť.

Videoherné plienky, ktoré nesú názov "UNDERSCARES" uzrú svetlo sveta hneď v troch verziách. Tou prvou bude tzv. DIY Underscares, čo bude štandardný typ, ktorý si ale budete musieť spraviť doma sami podľa návodu vo forme PDFka. Druhá verzia sa volá Basic Underscares a pôjde o štandardný typ v kompletnom prevedení so všetkým čo k tomu patrí. Tretí druh nesie meno Deluxe Underscares a jednať sa bude o extra savé plienky dokonca okorené praktickým vreckom pre odloženie nápoja. Čo viac si pri hraní hororovej hry priať, že?

Aby sme si rozumeli, ide samozrejme o recesiu a chlapci a dievčatá zo štúdia Red Barrels to dobre vedia.. No na druhej strane sa jedná aspoň o originálny zberateľský kúsok, ktorý sa dá pochopiteľne aj reálne využiť. Celú videoprezentáciu tohto projektu nájdeš na druhej strane!

POKRAČUJ NA DRUHÚ STRANU ->>>
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie