Chlap si strieľa z hotelového personálu absurdnými požiadavkami!


Čo je prvá vec, na ktorú myslíte pri bookovaní hotelovej izby? Či budete mať dostatok uterákov? Kvety na oknách? Alebo by ste nebodaj chceli, aby vás na posteli čakala fotka Bratta Pitta?

To všetko je totiž možné! Teda, ak na to máte gule, ako sa hovorí.. Tento človek na to gule rozhodne má. Ako bývalí zamestnanec hotela vie, čo je možne zákazníkovi splniť, a čo samozrejme nie. Preto sa rozhodol ponavštevovať okolité hotely a pri zajednávaní izby si zo srandy pýtal absolútne šialené veci.

Ako už môžete vidieť na fotkách, personál mu vo všetko maximálne vyhovel. Čím absurdnejšia vec, tým väčší dôraz sa kládol na splnenie jeho túžby. Viac už však povedia fotky nižšie.

Zakaždým, keď idem s priateľkou do hotela a vypĺňame rezerváciu, píšem do požiadaviek, že chcem obrázok koňa, ktorý ma v izbe privíta. No a konečne sa to splnilo„.

elitedaily.com
elitedaily.com

Náročný zákazník si žiadal Stegosaura, no ten k dispozícii bohužiaľ nebol. Ale našiel sa aspoň Parasaurolophus. „Ospravedlňujeme sa, ale Stegosaurus sa bohužiaľ nenašiel. Snáď je to aj takto okej. A dávajte si pozor, hryzie!

elitedaily.com
elitedaily.com

Môžete mi prosím pri posteľ zarámovať fotku Nicholasa Cagea z filmu Con Air?“ Čo samozrejme nebol žiadny problém.. Mal to tam dokonca aj s odkazom.

elitedaily.com
elitedaily.com

Poprosil by som tri cukríky M&Ms. Nie v balení ale samostatne. Jednoducho tri červené M&Msky. Jedna bude pre mňa, druhá pre priateľku a tretiu si rozdelíme keď budeme hladní. A ozaj, ešte by to chcelo zarámovať pri posteľ fotku slaniny. Ľúbim slaninu„.

elitedaily.com
elitedaily.com

Môžete prosím nakresliť môj portrét, že ako si myslíte, že vyzerám a položiť mi to vedľa postele? Ocením to„.

elitedaily.com
elitedaily.com

Jedna z jeho veľmi špeciálnych požiadavok.. čo dodať, krásne uvítanie do izby.

elitedaily.com
elitedaily.com

Prosím, vybudujte na posteli pevnosť z piatich vankúšov.. Tiež ocením sloníka z uteráku, ak to bude možné„. NO PROBLÉMO!

elitedaily.com
elitedaily.com

Prosím, zaobstarajte mi fotku psa oblečeného v námorníckom obleku, a položte mi to pri posteľ, ďakujem„.

elitedaily.com
elitedaily.com

Tu som chcel iba ťavu na izbe.. a ona tu fakt je„.

elitedaily.com
elitedaily.com

 
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie