EXKLUZÍVNE: štvordielny rozhovor s Martinom Jakubcom. Takto ste ho ešte nevideli!


Hitmaker a samozvaný retrokráľ Martin Jakubec brázdi vody českého a slovenského šoubiznisu už celých 14 rokov a stále ostáva verný svojmu žánru retro hudby, repete a ľudových osláv. Pre portál BRUTALITY.SK sa rozhodol poskytnúť exkluzívny rozhovor na témy, o ktorých v šoubiznise každý radšej mlčí a nedával si servítku pred ústa.

Pred nejakým časom sme uverejnili článok o jeho najnovšom songu a od vtedy sa všetko začalo valiť. S Martinom Jakubcom sme sa spojili a navrhli mu exkluzívny rozhovor, na čo pristúpil a ani sme netušili, že z toho bude štvordielny seriál. Pravdou totiž ostáva, že pokiaľ pustíte k slovu Martina Jakubca a nadhodíte mu tému, dokáže o nej hovoriť skutočne dlho. Pozrite si exkluzívny rozhovor pre portál BRUTALITY.SK s týmto kráľom šlágru a retra. Takto ste Martina ešte nevideli a mnohých z vás určite prekvapia jeho názory.

V prvej časti rozhovoru sme sa venovali otázkam o hudbe, hejte a fanúšikoch. Prebrali sme aj pripravovaný film FENOMÉN, ktorý bude v kinách už čoskoro. Viac vo videu.

V druhej časti rozhovoru prezradil exkluzívnu informáciu o pripravovanej relácii, kde bude Martin Jakubec vystupovať sám. „Je to niečo ako one-man-show, ale viac hovoriť nebudem,“ prezradil Jakubec. Neprezradil ani to, ktorá televízia to bude vysielať, no určite sa to čoskoro dozvieme. Tiež vysvetlil svoju zášť k jednému zo slovenských interpretov a aj to ako dopadla pieseň „V dolinách“ v nesprávnych rukách.

Tretia časť je trochu osobnejšia a hovorí v nej aj o svojom detstve, o svojich začiatkoch s hudbou a o tom ako si v desiatich rokoch robil doma vlastné „repete karaoke„.

Ako posledné sme Martinovi Jakubcovi položili 10 otázok na telo. Pýtali sme sa na Andreu Járovú a ich vzťah, Božanku, relácie, ktoré majú pomáhať ľuďom a na jeho názor na slovenských šoubiznis. Viac už ale vo videu.
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie