Hrôzostrašný horor Lights Out ťa vystraší do morku kostí!


Ak inklinuješ k strašidelným filmom, a nejakým nepochopiteľným spôsobom ťa minul kraťas Davida Sandbegra z roku 2013 s výstižným názvom Lights Out, mal by si to napraviť. A rovno hneď teraz.

Mini film na festivaloch tak zaujal, že David dostal šancu nakrútiť celovečerák. A aby toho nebolo málo, chrbát mu po celú dobu kryl a samozrejme produkoval, James Wan (Saw, Zlovestné ticho, Insidious, V zajatí démonov). Tri roky ubehli ako voda, a Lights Out je hotový a pripravený vyraziť (aj do našich) kín už 21. júla. A o čo konkrétne pôjde?

Rebecca bola presvedčená, že keď sa odsťahuje z domu, zmiznú aj hrôzy z jej detstva. Keď vyrastala, nikdy si nebola celkom istá, či to čo vidí po zhasnutí je skutočné, alebo nie… teraz prežíva rovnako desivé a nevysvetliteľné udalosti aj jej malý brat Martin. Deje sa presne to isté, čo Rebeccu takmer pripravilo o rozum a ohrozovalo jej bezpečnosť. Desivá bytosť s tajomným prepojením na ich mamu, Sophie, je späť. Tentokrát je Rebeccca odhodlaná priblížiť sa k pravde viac. Isté je, že ich životy sú v nebezpečenstve… vždy vtedy, keď svetlo zhasne. (zdroj: Continental)

Tak čo, vyrazíte do kina? My jednoznačne áno!
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie