Luxusné auto pokreslila fixkou! Vyzerá parádne!

Kresliaci talent sa dá využiť akokoľvek!


Chlapík menom Collen sa už viac na svoje strieborné GT-Rko nemohol ani pozerať. Poprosil preto manželku Allison, aby s tým niečo urobila. Tá zobrala veci do svojich rúk a pomocou zvláštnej, čiernej fixky mu auto premenila na hotový unikát. Premenila ho na niečo, čo si na ulici zrejme ešte nikdy nevidel. Collinov Nissan Skyline je jediný svojho druhu, to bez pochýb!

 

Vraj si chcel auto prestriekať už dávnejšie. Nie len kvôli tej striebornej, ale aj kvôli nehode. Na aute mal obúchaný nárazník a spolu s opravou ho chcel dať premaľovať. Dobre, že to neurobil, čo poviete. Allison mu najprv prekreslila iba plochu, ktorú mal na originálnej farbe poškodenú, no keď to muž uvidel, nebolo o čom, musela už pokračovať až do konca.

Auto sa v niektorých častiach muselo aj rozobrať, aby bolo pre ňu kreslenie jednoduchšie. Akonáhle svoju úlohu dokončila, poslednou vecou, ktorá autu chýbala bol vonkajší ochranný lak, ktorý mal jej výzdobu chrániť pred počasím. Po tom už bolo kompletne dokonané! Páči sa ti takýto "tuning"?
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie