Max Steel je nový superhrdina, ktorý zaútočí na naše kiná už tento október! Sleduj nabitý trailer!


Pokiaľ netušíte o čo, resp. o koho ide, v krátkosti si to môžeme zhrnúť.

Max Steel je vlastne séria akčných figúrok vydaných známou firmou Mattel, ktorá má pod palcom hračky typu G.I. Joe, či populárne Barbíny. O filme nakrútenom na motívy týchto hračiek sa hovorilo už veľmi dlho. Snímka mala pôvodne vtrhnúť na plátna kín už minulý rok, no ako je asi všetkým jasné, muselo dôjsť k niekoľkým odkladom.

imdb.com
imdb.com

Dnes je ale všetko iné. Film je tu, je hotový a k dispozícii máme konečne plnohodnotnú ukážku, v ktorej je jasne a zreteľne vidieť, že si tvorcovia jednoznačne berú príklad z doteraz vydaných komiksových záležitostí typu Iron-Man, Spiderman a pod.

Príbeh sa bude točiť okolo chalana menom Max (prekvapenie), ktorému záhadne zomrel otec. Neskôr zistí, že je jeho telo schopné generovať zvláštnu energiu, a do toho všetkého ešte spozná mimozemskeho droida menom Steel. Keď sa títo dvaja spoja, vznikne pochopiteľne Max Steel. Spoločnými silami sa budú snažiť prísť na dôvod smrti Maxovho otca, pričom narazia (nečakane) na omnoho väčšie hrozby, pred ktorými budú musieť zachrániť Zem.

imdb.com
imdb.com

Z videa sa dá tiež vyčítať, akým smerom sa film bude uberať. Jednoznačne môžme čakať vtipnú a hlavne akciou natrieskanú vec, ktorá bude v zimných mesiacoch pravdepodobne dosť veľkým hitom.

Film stále nemá stanovenú premiéru na Slovensku. Dúfajme, že sa to čo najskôr zmení.
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie