Neindetifikovateľné svetlá nad Tureckom spôsobujú paniku. O čo ide?

Necelé dva dni dozadu sa udiala v Turecku skutočne podivná záležitosť..


Keby sme mali počítať dennodenne každé jedno hlásenie o UFO, asi by nám na to nestačila ani kalkulačka. Či už na mimozemšťanov veríte alebo nie, treba priznať, že drvivá väčšina týchto hlásení nie je pravá. No raz za čas sa skutočne nájde záber či už v podobe videa alebo fotky, ktorý jednoducho nemá vysvetlenie a ani najväčší odborníci nevedia s určitou presnosťou zistiť o čo ide.

Niečo podobné sa udialo pár dní dozadu v Turecku. Jedného kľudného večera sa na oblohe objavilo podivne žiariace svetlo, ktoré jednoznačne nepatrilo žiadnemu lietadlu, helikoptére či akémukoľvek inému lietajúcemu prostriedku, ktorý poznáme. Ľudí to samozrejme bleskovo vyhnalo s telefónmi do ulíc. Fotky a videá z tohto incidentu začali ihneď valcovať internet. Stovky záberov na neindetifikovateľné svetlá na nočnej oblohe ľudia označovali hashtagom #ufoattacttoturkey.

Najpodivnejšie na celej veci je ale fakt, že drvivá väčšina videí z tejto noci bola na portáli youtube okamžite zmazaná. Prečo? Zachytili na svoje telefóny ľudia niečo, čo zachytiť nemali? A to sa týka aj twitteru. Používatelia sa dodnes sťažujú, prečo sú ich príspevky o tejto noci sociálnou sieťou blokované a mazané.. Chce vláda pred nami skutočne niečo ututlať? Niektorí tiež žiadali vysvetlenie od NASA, ktorá má pochopiteľne o všetkom čo je na oblohe prehľad, no ani z tejto strany nepadla žiadna odpoveď. 

Po celej krajine boli dnes večer hlásené podivné neindetifikovateľné svetlá. V uliciach to spôsobilo hromadnú paniku. Nikto nevie o čo vlastne ide, každý druhý záber je z internetu obratom vymazaný a to pravdepodobne o niečom svedčí”, hovoria ufológovia zo skupiny známej pod menom secureteam10.

Pod týmto textom sa nachádza niekoľko nezmazaných tweetov a na druhej strane čaká aj video.. Čo si o celej veci myslíte vy? 

POKIAĽ ŤA ZAUJÍMA AJ VIDEO, NÁJDEŠ HO NA DRUHEJ STRANE ->>>
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie