Nekompromisný krvák od Roba Zombieho je vonku! Sleduj trailer a priprav sa na veľa červenej…


Na prácu tohto chlapíka sme už pomerne zvyknutí. Remake klasiky Halloween, Dom 1000 mŕtvol, či Vyvrheli pekla zrovna nepatria medzi filmy, ktoré by s radosťou vysielali našinské tv stanice. Jedná sa o pomerne drsne kúsky v ktorých Rob nešetrí nikoho..

imdb.com
imdb.com

Na jeho ďalší počin s jednoduchým, ale zato výstižným názvom 31 sme čakali poriadne dlho. Projekt bol oznámený niekoľko rokov dozadu a stále nebolo jasné, o čo vôbec pôjde. No dnes je už našťastie všetko ináč a o filme nie len že vieme prakticky všetko, ale dokonca sú vonku aj dve „veľavravné“ ukážky. Jednu z nich si môžeš pozrieť hneď teraz.

Ako si už (ne)mal možnosť pochopiť z traileru, vo filme budú niekoľkí ľudia počas halloweenských dní unesení zo svojich domovov a vhodení na miesto zvané Murder World. V ňom budú musieť hrať krutú hru na život a na smrť, ktorej podstata je jednoduchá: zabiť „protihráčov“ počas dvanástich hodín skôr, než oni zabijú ich. A práve táto hra nesie názov 31. Protivníkov im budú robiť krvilační klauni známi pod prezývkou The Heads..

viewzmag.com
viewzmag.com

Ak si niektorý z vyššie spomenutých Robových filmov videl, určite vieš, že v nich krvou rozhodne nešetrí. 31 pochopiteľne nebude výnimkou. Film mal premiéru vo vybraných kinách v USA už prvý septembrový deň. Do ostatných krajín film zavíta až v októbri. Či sa ale dočkáme aj na Slovensku, ťažko povedať. Skôr v to ale nedúfaj..
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie