Nezmeškaj 10 najočakávanejších filmov roku 2017


Prinášame vám zoznam filmov, ktoré by ste určite v roku 2017 nemali zmeškať.

Do zoznamu sa nám niektoré nezmestili ale chceme ich spomenúť. Sú to napr. dlho očakávaný Piráti Karibiku, nový film Votrelec, Transformeri alebo nový King Kong.

#10 Beauty And The Beast / Kráska a zviera
(17. Marec, 2017)

Hl. postavu Bellu stvárni sympatická herečka Emma Watson (Hermiona). Malá ochutnávka z filmu bola už vypustená a odporúčame si ju pozrieť. V každom prípade si myslíme, že vás táto legendárna rozprávka od Disneyho určite nesklame.

Disney
Disney

#9 Justice League / Liga spravodlivých
(17. November, 2017)

Tak ako má Marvel svojich Avengerov, tak má DC svoju Ligu spravodlivých. Spoja sa tu hrdinovia ako Batman, Aquaman, Wonder Woman, Flash, Cyborg. A Superman sa pravdepodobne pripojí tiež. Samozrejme hneď potom ako vstane z mŕtvych.

Warner Brothers
Warner Brothers

#8 Wonder Woman
(2. Júna, 2017)

Prvý film v histórii, v ktorom bude hlavnou komixovou hrdinkou žena. Neohrozená hrdinka, opustí ostrov Amazoniek a ocitne sa vo svete ľudí, práve počas I. svetovej vojny.

Warner Brothers
Warner Brothers

#7 Wolverine 3
(2. Marec, 2017)

Podľa všetkého by malo ísť o posledný film, v ktorom uvidíme Hugha Jackmana ako Logana. Je to už 17 rokov (9 filmov) odkedy sa objavil na striebornom plátne ako Wolverine.

Fox
Fox

#6 Thor: Ragnarok
(27. Október, 2017)

Môžeme sa tešiť na Thora, Lokiho, Odina a hlavne na Hulka. Pribudne aj zopár nových postáv. Napr. jednu zo záporných postáv si tu zahrá Cate Blanchett.

Marvel
Marvel

#5 Guardians Of The Galaxy Vol. 2 / Strážcovia galaxie 2
(28. Apríl, 2017)

Prvý diel bol perfektný a druhý bude tiež. Tím našich hrdinov doplní Yondu, Nebula a nová postava Mantis. Hl. postava Star-Lord sa stretne so svojím otcom, ktorého stvárni Kurt Russell. A Grootovi (Vin Diesel) sa ešte stále nepodarilo vyrásť, takže bude vo svojej „bábetkovskej“ forme.

Marvel
Marvel

#4 Spider-Man: Homecoming / Spider-Man: Návrat domov
(7. Júl, 2017)

S novým Spider-Manom sme sa už mohli zoznámiť v poslednom filme Avengerov. Film bude o Spider-Manovi ako teenagerovi. Všetci milujú tohto hrdinu a preto aj tento film patrí k najočakávanejším filmom roku 2017.

Marvel
Marvel

#3 Blade Runner 2
(6. Október, 2017)

Vo filme Ridleyho Scotta sa objaví Ryan Gosling, Dave Bautista, Robin Wright, Ana de Armas, Jared Leto a nebude chýbať ani Harrison Ford. Zápletka filmu je ešte stále zahalená pod rúškom tajomstva.

Warner Bros. Pictures
Warner Bros. Pictures

#2 Star Wars Episode VIII. / Hviezdne vojny VIII.
(15. December, 2017)

Hviezdne vojny sú kultová záležitosť, na ktorú takmer každý milovník sci-fi filmov nedá dopustiť. Každí chce vedieť ako bude príbeh pokračovať a preto si každý dá budúci rok predvianočný darček a pôjde naň do kina.

Lucasfilm
Lucasfilm

#1 Dunkirk / Dunkerk
(21. Júla, 2017)

Režisérom filmu je Christopher Nolan (Interstellar, Počiatok). Film sa odohráva počas II. svetovej vojny a v snímke sa objaví aj herec Tom Hardy. Nolana v poslednom období držal žáner sci-fi, takže sme radi a plný očakávania ako bude vyzerať jeho vojnový film. Myslíme si, že určite vystúpi z radu a bude epický.

Warner Bros.
Warner Bros.OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie