No Man’s Sky, najväčšia hra histórie je dokončená!


Trvalo to pár rokov, niekoľko omeškaní, no britské herné štúdiu Hello Games konečne sfinalizovalo vývoj dlho očakávaného titulu, No Man’s Sky.

Znamená to, že spoločnosť predsa len stihne dátum vydania, stanovený na 9. august v Severnej Amerike na platformy PS4 a PC. V Európe sa dočkáme o deň neskôr a Veľká Británie bude môcť hrať až od 12. augusta.

Pre neznalých, ide o obrovsky ambiciózny projekt survival hry, v ktorej cestujete naprieč vesmírom, bádate nepreskúmanú galaxiu posiatou nespočítateľným kvantom planét. Každá z nich má jedinečnú a dynamickú flóru a faunu.

Hlavným cieľom je stred galaxie. Na vašej ceste máte možnosť rozlúštiť mimozemské jazyky, vylepšovať si loď a výbavu, získavať poznatky o nových druhoch rastlín, zvierat a oveľa viac. A to všetko bez stanovených pravidiel. Hráte, ako vám ruky narástli.

Samotná hra je masívna. Šialene masívna. Dohromady sa dá pristáť na 18 kvintilióne planét. Odhaduje sa, že ak by ste chceli stráviť iba 1 sekundu na každej z nich, trvalo by vám to len prostých 500 miliárd rokov.

Ak pôjde všetko podľa plánu, No Man’s Sky sa zapíše do dejín herného priemyslu veľkými písmenami po vzore Minecraft alebo Grand Theft Auto.

 
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie