O čom pojednáva táto sekcia stránky?

Cheme vás v prvom rade ubezpečiť, že s informáciami, ktoré nám poskytujete nenakladáme protizákonne. Nebudeme ich nikdy využívať na spam, alebo scam. Nikdy ich neposkytneme tretím stranám a nikdy ich nezverejníme. Pokiaľ sa rozhodnete vystupovať na našej stránke VIRALNE.sk úplne anonymne – je to vaše slobodné rozhodnutie. Pokiaľ potrebujete viac informácií, alebo pomoc neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy na facebooku.

Používame Cookies?

Web VIRALNE.sk používa súbory cookies na zber niektorých dát – avšak iba pre potreby spoločnosti GOOGLE a preto aby jeho reklamy neboli zmätočné a aby sa vám zobrazilo vždy len to, čo chcete a potrebujete. Tiež využívame tieto súbory prostredníctvom Google Analytics, aby sme vedeli koľko ľudí nás navštevuje, v akých časoch a ako často.

Užívateľský obsah (UGC):

Všetok obsah na stránke VIRALNE.sk je tvorený užívateľmi, ktorí si vytvorili profil – zaregistrovali sa a môžu tak pridávať obsah na našu stránku, teda nie je súčasťou redakčného obsahu. V princípe predpokladáme, že užívateľ, ktorý použije nejaké audio, video, alebo vizuálne dielo je aj jeho autorom. Pokiaľ tak nie je vždy by mal uvádzať pôvodný zdroj – pôvodného autora diela a mal by mať aj písomný súhlas na jeho použitie. Vzhľadom na to, že naša komunita sa veľmi rýchlo rozrastá nie sme kapacitne schopný kontrolovať každú licenciu na obsah (to neplatí pre EMBED-e zo stránok šíriteľov obsahu ako YouTube, Instagram, Facebook atď…). Preto – pokiaľ ste našli obsah, ktorého autorom ste vy a neželáte si, aby sa zobrazoval, alebo nachádzal na našej stránke určite nás kontaktujte a my vašu žiadosť budeme promptne riešiť. Stránke VIRALNE.sk a jeho prevádzkovateľovi ide primárne o dodržiavanie autorských a licenčných práv.OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie