Piaty Votrelec odignoruje predchádzajúce časti!


Na nového Votrelca čakáme už poriadne dlho. Pred niekoľkými rokmi sa konečne pohli ľady a projektu sa chopil mladý režisér Neill Blomkamp. No radosť netrvala večne a o niekoľko mesiacov sme sa dozvedeli, že sú práce na filme oficiálne pozastavené, za čo môže hlavne druhý Prometheus, resp. Alien: Covenant.

Podľa hlavnej predstaviteľky celej ságy, Sigourney Weaver, by mala piata časť kompletne ignorovať trojku a štvorku. Čo znie rozhodne zaujímavo. V rozhovore pre Entertainment Weekly sa herečka vyjadrila, že by si podľa nej príbeh Ellen Ripleyovej zaslúžil dôstojnejší koniec. Potencionálny režisér piateho filmu, Neill Blomkamp, má vraj v rukáve vynikajúci scenár, a bola by obrovská škoda, keby tento projekt nikdy neuzrel svetlo sveta. „Je to presne to, čo všetci chceme, a na čo tak dlho čakáme“, dodala.

businessinsider.com
businessinsider.com

23. júla sa bude v San Diegu konať stretnutie hercov z celej ságy, pretože prvý Votrelec oslavuje tridsiate výročie. Okrem Sigourney sa tam určite objaví aj James Cameron, producent Gale Anne Hurd, herec Bill Paxton (Hudson), Lance Henriksen (Bishop), Paul Reiser (Burke), Michael Biehn (Hicks) a Carrie Henn (Newt). Dúfajme teda, že o päťke padne reč, a my si budeme môcť konečne vydýchnuť.
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie