Pokemon GO ako celovečerný film!


Určite ti neušiel mega ošiaľ posledných dní v podobe mobilnej hry Pokémon GO. Hra doslova a do písmena pobláznila milióny ľudí po celom svete, vystrelila v rebríčkoch (čo sa sťahovania mobilnej aplikácie týka) na prvé miesta, zdvihla Nintendu akcie, a denno denne ju hrá také množstvo nadšencov, že servery miestami nestíhajú, a hra sem tam jednoducho padne. Nenormálny úspech..

techcrunch.com
techcrunch.com

Nie je tomu ani desať dní čo je titul vonku, a Legendary Pictures (Temný rytier, Jurský svet, Warcraft, Godzilla) už hľadajú spôsob, ako túto hru adaptovať do celovečerného, a teraz pozor, HRANÉHO FILMU. Áno, hraného. Teda žiadna animácia, žiadne kreslené postavičky, ale reálny herci. Znie to šialene ? Trochu. No čo sa nás týka, už teraz sa nevieme dočkať.

theverge.com
theverge.com

Zatiaľ sa o filme nevie absolútne nič. Ani to, či sa bude príbeh točiť okolo mladého Asha, alebo nám naservírujú úplne nové charaktery. Šušká sa, že scenár by mal písať Max Landis, človek stojaci za Kronikou z roku 2012, a minuloročnom fantasy Victor Frankenstein. O režisérovi, pripadne producentoch sa mlčí. No počítame s tým, že nové informácie vyplávajú na povrch čoskoro. Tešíte sa?
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie