POZOR! Hráte Pokémon GO? Na toto si dajte pozor, inak dostanete BAN!


Spoločnosť NIANTIC vydala v pondelok veľmi vážne rozhodnutie, ktoré ovplyvní celú Pokémon GO komunitu a možno celkom vážne postihne aj účty vašich kamarátov a známych. Už o chvíľu totiž budú možno začínať úplne od počiatku, len s Bulbasaurom. Prinášame vám zoznam toho, čomu sa vyvarovať!

Doteraz najväčší lov na cheaterov (ľudí čo podvádzajú v hre, pozn.red.) sa chystá v najbližších dňoch spustiť spoločnosť NIANTIC, ktorá hru Pokémon GO vytvorila. Úkazy, ktoré mnohí z nás mali možnosť vidieť v rôznych skupinách ako chlapec z dedinky s Dragoniteom CP 2534,

Zdroj: Facebook/ Pokémon GO SK/CZ
Zdroj: Facebook/ Pokémon GO SK/CZ

alebo chalan level 26 z malého mesta s Arcanineom na CP 2154 a Gyaradosom na CP 2001 valcujú ostatných, ktorí aj po nazbieraní 400 Magikarpov dokázali vyevolvovať Gyaradosa len na CP 1600 sa tak možno stanú minulosťou.

Zdroj: Facebook/ Pokémon GO SK/CZ
Zdroj: Facebook/ Pokémon GO SK/CZ

Niantic tak udelí permanentný ban všetkým hráčom, ktorí sú, alebo kedysi boli podozriví z nasledovných obchádzaní pravidiel:

  • Falšovanie GPS polohy
  • Používanie rôznych emulátorov
  • Používanie neautorizovaných vydaní hry Pokémon GO
  • Používanie rôznych Pokémon GO klientov
  • Využívanie softvéru na obchádzanie pravidiel hry pomocou PC

Zdroje z vnútra spoločnosti sa vyjadrili nasledovne: „Ak chcete používať cheaty aj naďalej, dopadnete veľmi zle. Chceme dopriať fér, zábavnú a legitímnu hru všetkým.“

header

Prístup k účtom s udeleným permanentným banom je stále možný cez herný support, no bude to asi vaše najťažšie vybavovanie od čias, keď ste boli na úrade práce.

Ak však ste z malého mesta a nechcete patriť k hráčom, ktorí podvádzajú, alebo máte pocit, že hľadanie špecifických pokémonov vo veľkom meste je veľmi ťažké nemusíte sa báť. Spoločnosť Niantic myslela aj na to a vyvíja takzvaný Pokéradar, ktorý zobrazí pri Pokémonoch na blízku aj fotografiu z Google Street View, podobne ako je to pri Pokéstopách, zároveň vraj budú viditeľné aj rôzne pomôcky priamo na mape.

Niantic
Niantic
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie