POZOR! MARTIN „eMDžej“JAKUBEC vydal nový letný disko hit!


Martin Jakubec už nejaký ten čas plní svoj youtube skutočne zaujímavými výtvormi a nemôžeme si nechať uniknúť ani tento dokonale prepracovaný videoklip, ktorý je ako sám napísal „Hudobná explózia diskotéky, ktorá vás preberie aj keď nechcete“.

A tak sa aj stalo. Nechceli sme – no museli sme. Museli sme vám o tom napísať, pretože ak by sme vás o tento kvalitný hudobný zážitok pripravili – nebol by váš hudobný život kompletný. V princípe sa totiž nedá nekliknúť na tak šialene našľahané disko video a keď je v ňom Jakubec, tak to dostáva špeciálnu známku „MUST CLICK„!

Video má za 2 dni už skoro 20,000 zhliadnutí čo skutočne svedčí o jeho kvalite. „Ultra našľahaný retro mix 80 rokov v štýle diskopríbehu naspieval showman Martin Jakubec. Párty pre DJ-ov práve začína. Svadby, zábavy, diskotéky, retro stužkové povinne hrajú tento párty mix. Ruka hore!“ Toto je text, ktorý je pod jeho videom na Youtube.

Je v ňom zmixovaných niekoľko hitov a neodpustil si ani svoje povestné „Vo-o-o,“ či „Šalalalala“ a „zábava graduje, ruky hore poďme sem“. Práve preto a ešte pre niečo viac si myslíme, že toto je ultimátny letný párty hit roku 2016 a nemal by chýbať ani v jednej obývačke skutočných Retropártymaniakov.


Tagy, ktoré sú pri videu sú #Retro #Repete #grúň #svadobnePesnicky a #Parodia. Práve preto, že sa tam nachádza aj tag „paródia“ sa skutočne pohrávame s myšlienkou, že je to len … paródia.

Martina Jakubca však už nejaký ten čas sledujeme a celkom určite o paródiu nejde, ale to už posúďte sami… 🙂

P.S.: Krátky príhovor…

Tento článok vznikol počas počúvania tohto hitu. Žiadny redaktor nebol zranený.
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie