Prežil brutálny útok grizlyho a vzápätí o tom natočil video!

Nočnú moru, ktorou si prešiel tento chlap by si zrejme zažiť nechcel


Todd Orr, muž ktorý pravdepodobne zažil najhorší deň svojho života, môže ďakovať sebe a svojmu pohotovému jednaniu zato, že je ešte stále medzi živými.

Tento chlapík miluje prírodu, skauting, kemping a všetky iné druhy "zálesáctva". No nočnú moru, ktorou si nedávno prešiel si zrejme nik z nás nevie úplne predstaviť. Keď sa Todd predieral hustým lesom a hľadal miesto na rozloženie táboriska, narazil na jeden dosť veľký problém. Z ničoho nič sa pred ním objavil niekoľko metrový medveď grizly, ktorý sa snažil chrániť svoje dve mládatá. Netreba azda zdôrazňovať, čo nasledovalo po tom. Brutálny útok tohto typu zvieraťa sa neberie na ľahkú váhu, drvivá väčšina útokov grizlyho na človeka je fatálna, no Todd to našťastie zvládol ako ozajstný hrdina.

Zdroj Foto

Z vrecka pohotovo vytiahol koreňový sprej na odlákanie menších druhov zvierat a niekoľko krát ho strekol medveďovi do tváre. Ten nakoniec povolil. No nezaobišlo sa to bez naozaj nepríjemných zranení. Todd z niekoľkých miesť na tele razantne krvácal, no to mu nezabránilo ihneď po tomto brutálnom útoku natočiť video a zavesiť ho na facebook.. Hovorte si čo chcete, ale toto naozaj nie je úplne štandardné správanie po útoku medveďa grizlyho.. alebo je?

Vo videu teda opísal čo sa stalo a ukázal aj nejaké to zranenie, veď nakoniec, pozrite sa sami. Upozorňujeme však, že zábery nie sú vhodné pre slabšie povahy.

Pre foto a video pokračujte na ďalšíu stranu >>>
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie