Príbeh kocúrika, ktorý sa narodil s jedinečnou packou

Zamiluješ si ho :)


Hovorí sa, že by sme sa mali vyrovnať som svojimi nedokonalosťami, pretože práve ony nás robia tým kým v skutočnosti sme. To platí aj pre našich domácich miláčikov.

Predstavujem vám kocúra menom Lobstah, ktorý bol ako 4 mesačný nájdený na ulici v San Franciscu. Nálezcovia neváhali a zaniesli ho k veterinárovi, kde sa o neho postarali odborníci.

Meno Lobstah je odvodené od slova "lobster" čo znamená homár. Toto mača má totiž s homárom istú podobnosť. Má packu vyzerajúcu ako klepietko. 🙂 Znie to asi trochu divne ale v skutočnosti je to naozaj roztomilé. Veď povedzte sami 🙂

Keď kocúrik Lobstah prišiel na kliniku, veterinári si všimli, že nechce jesť ani piť. Toto správanie je pre mladé mačiatka veľmi netypické. Zdravé mača by malo byť hravé, zvedavé a plné energie.

Veterinári si po podrobnom vyšetrení všimli, že Lobstah má problémy so srdiečkom. Vzhľadom k jeho stavu boli pripravený na najhoršie. Previezli ho do ordinácie, v ktorej ho prevzali Dr. Jeanette Goh a Dr. Margo Mehl. Obaja pracovali tak dlho, že nakoniec našli riešenie a naše chlpaté klbko nešťastia zachránili. Kocúrik totiž nemal dostatočne dobre vyvinutú ochrannú stenu srdca. Tú mu ale doktori v tele umelo vytvorili pomocou tkaniva a svalov.

 

POKRAČUJ NA ĎALŠEJ STRANE >>>
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie