Scifi románik Passengers nie je tým, čím sa na prvý pohľad zdá! Trailer vyzerá veľmi lákavo!


Dvojica ľudí hľadá planétu, na ktorej chcú začať žiť nový život.. podarí sa im to? Do toho všetkého románik a nečakané prekvapenie..

Jennifer Lawrence (Hunger Games) a Chris Pratt (Jurský svet) sú dvaja pasažieri vesmírnej lode, ktorej cieľovou destináciou je planéta, na ktorej by mali začať nový život. V momente, keď ich hibernačná kója za záhadných okolností prebudí o 90 rokov skôr, ako loď dosiahne svoj cieľ, stáva sa z rutinnej misie súboj o prežitie. Zatiaľ čo sa Jim a Aurora snažia vyriešiť záhadu poruchy, ktorá ich prebudila, zisťujú, že medzi nimi vzniká niečo viac ako priateľstvo. Dvojica nie je schopná odolávať narastajúcej príťažlivosti, ktorú jeden k druhému cítia – až do okamihu, keď odhalia, že celej lodi hrozí zničenie a zistia skutočnú príčinu toho, prečo boli prebudení. (Itafilm)

imdb.com
imdb.com

Nevieme ako vám, ale nám sa tento počin náramne pozdáva a neviem sa dočkať piateho januára, kedy Pasažieri pristanú v slovenských kinách. Určite si preto pozri ukážku a daj vedieť, či sa páčila. 
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie