Skupina superhrdinov: Justice Society of America

Fanúšikovia komiksových hrdinov, pozor!


Legends of Tomorrow (LOT)

V tomto seriály sa superhrdinovia snažia pomocou cestovania v čase zabrániť nielen koncu sveta, ale v stávke je aj koniec času ako takého. Prvá séria skončila a pripravuje sa nová, v ktorej budú hl. hrdinovia cestovať v čase do nacistami okupovaného Paríža. Tam sa stretnú práve so skupinou "Justice Society of America" (JSA).

Skupina superhrdinov "JSA", patrí k najstrarším superhrdinom "DC Comics" komiksov.

Justice Society of America

Skupina superhrdinov "JSA" sa objavila v "DC Comics", už v roku 1940 a koncom októbra 2016 sa nám predstaví na obrazovkách v seriály "LOT". Tím sa bude skladať z postáv: "Commander Steel", "Vixen", "Dr. Mid-Nite", "Stargirl", "Obsidian" a "Hourman" (ktorý sa objavil na konci 1. série seriálu "LOT").

Na fotkách z natáčania si môžete všimnúť, že je trošku divné, ako sú riešené kostými hrdinov. Všetci majú kostým zložený z tmavých, tlmených farieb a kože, nie však "Stargirl". Jej kostým sa odlišuje, pretože je farebnejší, jednoduchší a viac retro (takmer ako vystrihnutý zo starého komiksu). Ja si osobne myslím, že mohli oblečenie prispôsobiť všetkým rovnako. V tom tmavom prostredí, tam totiž "Stargirl" úplne žari...

Možno práve preto sa jej však hovorí, "Hviezdne dievča" 🙂

Dominic Purcell (Prison Break)

V seriály (LOT) sa môžete tešiť aj na Dominica Purcella, ktorého ste mohli vidieť v prvej sérii "Legends of Tomorrow" ale aj v známom seriály "Prison Break".

Brandon Routh (Superman) a Victor Garber (Titanic)

B. Routha ste mohli vidieť vo filme "Superman sa vracia" ako Supermana a V. Garbera si určite pamätáte ako architekta z filmu "Titanic".
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie