ŠOKUJÚCE VIDEO: Slovenka močí na korán! Sme v ohrození?

Video sa šíri internetom ako blesk a má už státisíce zhliadnutí. Aj napriek blokovaniu a mazaniu tohto obsahu sociálnymi sieťami, sa však táto sotva dospelá dievčina nenechá zastaviť a pokračuje vo svojej nenávisti. Internet však na reakciu dlho nečakal a okamžite reagoval - poriadne jej naložili!


Môže ohroziť našu bezpečnosť?

Podľa portálu Blesk.cz by mohlo toto video ohroziť bezpečnosť celého Slovenska, predovšetkým pre použitie našej vlajky so štátnym symbolom, ktorý tak pôsobí, akoby bolo video oficiálnym názorom celého národa. "Po zhliadnutí tohto videa sa dá povedať, že tam boli pravdepodobne naplnené znaky trestných činov, extrémistických", povedala pre televíziu JOJ odborníčka na trestné právo Lucia Kurilovská.

Toto mladé dievča sa údajne teraz nachádza vo Fínsku a je na ňu podaných už niekoľko trestných oznámení. Závažnosť svojho konania však nijak nerieši a "hrdinsky" odkazuje: "Že je na mňa podané trestné oznámenie, to ma nezastaví. Odkazujem to všetkým, aj polícii, nikto ma nezastaví," povedala vo videu. "Všetkých si postupne budem loviť," dodáva na adresu moslimov mladá Adriana.

"MALA BY SI SA HANBIŤ!" odkazuje YouTuber

YouTuber, ktorého sleduje už viac než 23,000 ľudí sa do nej riadne obul!
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie