Stojí na Merkúre budova alebo sú to dvere do inej dimenzie? VIDEO!

Fanúšikovia konšpiračných teórií pozor! Nové objavy sú na scéne! Sledujte video!


Planéta Merkúr nie je považovaná práve za tú najzaujímavejšiu čo sa UFO fenoménu týka, no konšpirační teoretici sú presvedčení, že sa ľady konečne pohli a na Merkúre sa začalo diať niečo zaujímave. V roku 2012 bol na tejto planéte nahlásený Scottom C. Waringom obrovský obdĺžnikový objekt dlhý približne 5 kilometrov, ktorý mal vraj predstavovať dvere. Kam by však mali viesť, o tom sa už nezmienil. Padali však rôzne teórie podľa ktorých by malo ísť o dvere vedúce do inej dimenzie alebo iného časopriestoru. Pochopiteľe to ale nevie potvrdiť nikto..

Nové video od “lovca mimozemšťanov“ Taylora Glocknera však hovorí o niečom inom. Podľa jeho slov by nemalo ísť o dvere, ale akúsi budovu resp. stavbu obrieho rozmeru. Vo videu (ktoré nájdeš hneď na druhej strane) tento expert jasne a zreteľne opisuje celú konštrukciu stavby a aj tieň, ktorý jeho tvrdenie vraj jednoznačne dokazuje.

Dobre viem ako fungujú tiene a rovnako dobre viem, ako reagujú podobné útvary na slnečné svetlo,“ tvrdí Taylor.

"Ako môže každý vidieť, jedná sa skutočne o budovu. Vrch a predok je zasiahnutý slnkom pričom jeho zadná časť ostáva v temnote, ktorú vytvoril veľký tieň," dodal.

Či sa už teda jedná o akési dvere alebo nejaký druh stavby, je jasné, že sme s hľadaním života na iných planétach ešte ani zďaleka neskončili. Čo si o tom myslíte vy?

Video o celej veci môžeš zhliadnuť na druhej strane! -->>>
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie