The Grand Tour je nový Top Gear: Pozrite sa do zákulisia natáčania!


Fanúšikovia pôvodného Top Gear-u sa už určite tešia na staré dobré trio. Čo je potešujúce, Jeremy, James a Richard sú na sociálnych sieťach stále aktívnejší a očividne na nás čaká poriadna „bomba“, ako to vravieva Clarkson.

Top Gear síce na stanici BBC stále funguje a dokonca si niekto nových moderátorov aj obľúbil. Ale uznajme, nová koncepcia zďaleka nemá na staré dobré trio. Mne osobne z tých nových veľmi nesadol (uvrešťaný) Chris Evans.

Autá nebolo to prvoradé,čo sme na Top Gear-e milovali. Vždy to bolo o tom, ako sa toto bláznivé trio pozerá na svet okolo seba, ako vie dokonale vystihnúť jednotlivé vozidlá a zároveň si zo všetkého spraviť srandu.

Grand tour 22
Zdroj: Facebook

Pre tých, čo nevedia, prečo moderátori v BBC skončili: Jeremy Clarkson raz večer po natáčaní napadol jedného z producentov, čo televízia považovala za neakceptovateľné a vyhodila ho. Jeho dvaja kolegovia ho nenechali v štichu a taktiež stanicu opustili. Trio si nakoniec našlo nové pôsobisko (a hlavne veľký budget) na internetovej televízii Amazon. Show sa bude volať The Grand Tour.

A konečne sme sa dočkali pár videí z „behind the scenes“. Na svojom facebooku a youtube The Grand Tour postupne zverejňuje videá, ako moderátori pracujú na novej show.

Jeremy sa rozhovoril, ako raz robil spolujazdca na pretekoch a mal hroznú opicu: „Sedím na sedadle spolujazdca, videl som vlajku cez okno a počul odrátavanie 3,2… Len tak ticho som skonštatoval: Ak existuješ Boh, prosím, zasiahni teraz!“

„A ako zamávali vlajkou, zozadu bolo počuť ohromnú ranu. Vravia mi, rýchlo vystúp a pozri sa na to. Ako viete, nie som veľmi mechanicky zdatný, a vravím: No, odišiel hnací hriadeľ a všetci na to len awww…“ hovorí moderátor so smiechom. Toto sa môže podariť len takému šťastlivcovi ako je Jeremy Clarkson

Viete ako sa vraví, že najrýchlejšie auto na svete je z požičovne? Presne na to upozornili chlapci v starých dieloch, ale v novej show im budú tiež dávať na prak. Video sa volá „Gentle Rentals“ čo vo voľnom preklade znamená „Nežne požičané“. Tak sa pozrite, či auto z požičovne zostalo v celku:

O ďalších videách z prostredia novej show vás budeme informovať. „A s touto bombou končíme. Dobrú noc.“ 🙂

 
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie