Vedela, že jej 5 ročná neter je veľmi múdra, no toto nečakala

Neuveriteľná vynaliezavosť malého dievčatka :D


Môžeš si myslieť, že malé deti ešte ničomu nerozumejú. Tomu však určite prestaneš veriť, keď ťa napáli malé 5 ročné dievčatko. 😀 Nedávno Rachel Sweeney zavesila na internet neuveriteľný príbeh o jej chytrej neteri, ktorý sa stal okamžite virálnym.
 

Teta dievčatka píše:

"Vedela som, že moja 5 ročná neter je veľmi múdra, no to čo tento víkend spravila ma presvedčilo o tom, že jej hlavička pracuje na plné obrátky. :)"

"Boli sme vonku a zabávali sme sa, keď prišiel čas ísť domov. Neter nás poprosila, aby sme sa spolu zahrali ešte jednu hru (bolo nás tam približne 10 dospelých ľudí.) Najprv som si myslela, že to robí kvôli tomu, aby mohla byť vonku dlhšie. Mýlila som sa. :D"
 
"Hra spočívala v tom, že všetci zúčastnení musia nakresliť na papier geometrický útvar a na druhú stranu papiera napísať jeho názov. Ona vraj potom vyhodnotí víťaza."
 
"Všetci sme spolupracovali. Kreslili sme trojuholníky, štvorce, lichobežníky a podobne. Potom ako sme úlohu splnili, všetko sme jej podali. Ona ich starostlivo pozbierala, no namiesto toho, aby ich začala hodnotiť, ich preložila na polku a vložila do obálky. Na prednú stranu obálky napísala veľkým písmom "Geometrické útvary," svoje meno a zakričala:"
 
"Domáca úloha hotová!"
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie