Vizuálne atraktívna scifi pecka s Rihannou má konečne trailer!

Budúci rok bude v kinách zrejme viac než len príťažlivý!


Nový projekt Luca Besona (Piaty Element) sa konečne odhaluje na plnej čiare a to takmer dvojminútovým trailerom, ktorý samozrejme budeš môcť zhliadnuť na druhej strane, no najskôr si povieme niečo o samotnom filme, ktorý nesie názov Valerian And The City Of A Thousand Planets.

V ňom sa hlavnej úlohy zhostí sympatická modelka a herečka Cara Delevingne, ktorú môžu diváci poznať napríklad z tohtoročného hitu Suicide Squad. No okrem ňej sa vo filme objaví aj Clive Owen (Sin City), Ethan Hawke (Sinister, Očista) či ako už nadpis prezradil, aj samotná Rihanna.

Film je spracovaný na motívy komiksu Valérian and Laureline, ktorý vyšiel v roku 1967 a predalo sa ho celosvetovo viac ako desať miliónov kusov. Snímka nám teda bude rozprávať príbeh o Valerianoch, čo sú v podstate vládni agenti, ktorí spravujú ľudské územia a starajú sa o poriadok v celom vesmíre. Jedného dňa však dostanú úlohu ísť do galaktického mesta Alfa, ktoré obýva tisícky rôznych tvorov a ako už býva zvykom, nie každý z nich má s týmto svetom rovnako mierumilovné ciele ako naši hrdinovia.. Film bude mať v USA premiéru v júli roku 2017. Čo sa Slovenska týka, zatiaľ žiadny dátum nemáme no to sa však na 100% zmení, pretože je takmer nereálne aby film takéhoto kalibru našu krajinu minul. Vyrazíte teda na Valeriana do kina? Trailer už netrpezlivo čaká na druhej strane!

PRE TRAILER POKRAČUJ NA DRUHÚ STRANU ->>>
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie