Vkroč do sveta Harryho Pottera s novou ukážkou na Fantastické zvery!


O tom, že sa chystá nový film zo sveta Harryho Pottera (bez Harryho Pottera) už určite viete. Fantastické zvery a ich výskyt vybuchne v kinách už tento november, a že sa bude na čo pozerať dokazuje čerstvá ukážka, ktorá k nám doletela priamo zo San Diega, kde sa konala každoročná výstava Comic-Con.

Len v skratke podotknem, že film sa bude odohrávať v tridsiatych rokoch minulého storočia (teda vyše 70 rokov pred príbehom Pottera), a reflektovať bude knihu s rovnakým názvom vydanú aj na našom trhu pred viac ako pätnástimi rokmi.

traileraddict.com
traileraddict.com

Zoológ Newt Scamander práve dokončil dôležitú úlohu, zdokumentoval a našiel skupinu extrémne vzácnych zvierat. No po návrate do New Yorku sa stal menší problém. Niektorým exemplárom sa totiž podarilo zdrhnúť, začo viac menej môže mukel menom Jacob. Ten svojou eskapádou ohrozil nie len čarodejnícky svet, ale predovšetkým ten, v ktorom žije on sám.

Scenár od samotnej J.K. Rowlingovej by mal byť zárukou kvality. To iste platí aj o režisérovi, ktorým bude David Yates, človek, ktorý mal na starosti napr. posledné štyri filmy o Harrym Potterovi. V snímke si mimo iného zahrajú aj Colin Farrell (Telefónna búdka, Totall Recall) či Ron Perlman (Hellboy, Pacific Rim).

Fantastické zvery a ich výskyt bude na Slovensku premiérovať 17. novembra 2016.

Tu už je teda sľubovaná ukážka
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie