Záhadná smrť experta na UFO vyvoláva čoraz viac otázok

Zašiel so svojim pátraním priďaleko? Alebo objavil niečo, čo nemal?


Max Spiers mal iba 39 rokov keď za podivných okolností prišiel o svoj život. Telo otca dvoch detí bolo nájdené nehybne, bez známok života na gauči vo Varšave, v Poľsku. Čo jeho smrti predchádzalo, však dodnes nie je známe.

Do Poľska vycestoval kvôli tomu, aby tam prednášal o konšpiračných teóriach a celkovo o UFO tématike. Bola aj toto jedna z príčín jeho smrti? Ťažko povedať. Podľa jeho matky mohol mať Max mnoho nepriateľov. Podľa niektorých ľudí ležal v žalúdku hlavne vládnym orgánom, ale potvrdiť sa to dá len ťažko. Prišiel vari na niečo, načo nemal? Alebo odhalil tajomstvá, ktoré byť odhalené nemali?

Ďalšia divná vec je tá, že Max niekoľko dní pred smrťou napísal svojej matke smsku „Tvoj chlapec má problemý. Ak by sa čokoľvek stalo, vyšetruj to.“ Tušil teda, že sa niečo deje? Zrejme áno. Vyšetrovanie a pátranie po pravde UFO sa môže niekomu zdať ako zly vtip, ale v skutočnosti to môže byť naozaj nebezpečný koníček. Max možno vdel príliš veľa a preto bol odstránený. No kým, alebo čím, tak to sa už zrejme nedozvieme. No to nie je všetko!

POKRAČUJ NA DRUHEJ STRANE ->>>
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie