Nová hra, v ktorej vaša postava starne a nakoniec nenávratne zomrie

Starnutie postavy nieje však jedinou vecou, ktorá robí túto hru jedinečnou


Chronicle of Elyria je prvé MMORPG (online RPG pre viacerých hráčov), v ktorom vaša postava starne a nakoniec zomrie. To vás prinúti premýšľať kam sa so svojou postavou vydáte a čo budete robiť.

Tvorcovia zahrnuli do hry vyčerpateľné zdroje, questy, ktoré sa po ich splnení (ale aj nesplnení) už nebudú opakovať a tiež je v hre podporované ničenie herného prostredia.

Čo robí túto hru inou?

Starnutie, umieranie a duša. Vaša postava bude starnúť a prejde si niekoľkými etapami života. Smrť vašej postavy je nevyhnutná, no po jej smrti vám ostane jej duša. Túto dušu môžete prevteliť do iného tela, pričom vám ostanú jej schopnosti.

V hre CoE vaše telo starne, no duša bude žiť naveky

Starnutie postavy trvá približne 10 – 14 reálnych mesiacov. Počas tohto obdobia postupne zostarne a nakoniec bohužiaľ zomrie, no zanechá za sebou stopy v dejovej línii. Zatiaľ, čo vaša postava žije musíte jej každý krok brať vážne, pretože to ovplyvňuje svet okolo vás. Dávajte si pozor aj na počet respawnov (počet smrtí), pretože každá smrť počas života postavy ju približuje k úplnej smrti (cca o 2 dni).

Plne zničiteľné prostredie znamená, že sa môžeme tešiť na epické obliehanie pevností 🙂

Vždy, keď spustíte hru zažijete dynamický svet, ktorý čaká iba na vás. Miestne, regionálne a národné konflikty sú na dennom poriadku, takže si bude treba vybrať tú správnu stranu, za ktorú budete bojovať. Alebo nebojujte a iba sa pozerajte, je to iba na vás. No každé vaše rozhodnutie mení svet okolo vás, takže pozor!

Potom ako vaša postava zomrie, duša musí nájsť telo

POKRAČUJ NA ĎALŠEJ STRANE >>>
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie