Nové fotografie Emmy Watson z filmu Kráska a zviera

Prinášame ti najnovšie informácie a fotografie


Disney si v poslednej dobe vedie naozaj dobre. V blízkej budúcnosti sa určite máme na čo tešiť. Jedným z pripravovaných filmov je aj nové spracovanie legendárnej rozprávky "Kráska a zviera". Nebude však animovaná ale hraná, teda v nej uvidíme skutočných hercov. Vo filme zahviezdi mladá, talentovaná a krásna herečka Emma Watson, ktorá sa chopila hlavnej postavy Belly. Môžeme sa tešiť aj na mená ako je Luke Evans, Ewan McGregor, Dan Stevens, Kevin Kline, Emma Thompson a mnohých ďalších 🙂

Emma Watson si zahrá Bellu 🙂

Emma Watson dokonca prezradila aj niekoľko informácií o filme, ktoré v klasickej animovanej rozprávke "Kráska a zviera" z roku 1991 nenájdeme.

Emma: "V klasickej rozprávke je Bellin otec vynálezca a my sme toto povolanie preniesli na Bellu. V rozprávke nebolo takmer nič o minulosti hlavnej postavy a ani odpoveď na to prečo nezapadala medzi ľudí, okrem toho, že rada čítala knihy. Nedozvedeli sme sa ani to, čo robí vo svojom voľnom čase. Takže sme sa rozhodli trochu do príbehu zasiahnuť a niečo málo tam pridať. Bella vo filme napr. vymyslí prístroj na pranie oblečenia, ktorý perie samostatne, takže ona si môže zatiaľ v kľude prečítať knižku. Áno, z Belly sme urobili vynálezkyňu."

NAJNOVŠIE FOTOGRAFIE Z FILMU NA DRUHEJ STRANE >>>
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie