Polícia nastražila nočnú kameru na pumu. Neuveríte, čo sa v tej noci dialo pred objektívom

Rádoby vtipné nočné divadielko, alebo to celé zachádza ešte ďalej?


Policajná hliadka v meste Gardner dostávala posledné dni oznámenia, že sa tomto okolí pohybuje potencionálne nebezpečné zviera, ktoré ľudia prirovnávali k pume. Nevedelo sa presne o čo konkrétne ide a tak sa policajti rozhodli nastražiť na toto zviera nočnú kameru, aby zistili, s čím majú čo dočinenia. Všetko prebiehalo tak ako malo, teda hlavne zo začiatku. Na záberoch sa najprv objavili klasické zvieratá typu líška, skunk alebo kojot. Neskôr to však začalo naberať pomerne divné obrátky..

Z ničoho nič sa pred objektívom mihla divná osoba s pomocným vozíkom a v ruke držala niečo, čo pripomínalo obrovský nôž. O niekoľko minút sa na kamere zjavil človek v plynovej maske, ktorý zvieral niečo ako igelitovú tašku. No to však ani zďaleka nie je všetko. Chvíľku bol kľud, no potom sa to rozbehlo a to poriadne. Gorila? Alebo lepšie povedané, človek v obleku gorily? Tancujúca žena v maske vlka? Pred nočnou kamerou sa zjavovalo všetko, len nie to, načo policajti čakali.

Čo to vlastne malo znamenať? Robili si miestni ľudia z polície iba srandu? Utiekol niekto tej noci z blázninca? Alebo… ?

Policajti vydali na druhý deň prehlásenie, v ktorom hovoria, že ďakujú osobám, ktoré sa postarali o toto divadielko a že oceňujú ich zmysel pre humor. Tak, zrejme v tom majú jasno, aj keď, človek nikdy nevie.. Ľudia sú niekedy skutočne zvláštní, nemyslíte?
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie