RÓMOVIA SA SŤAŽUJÚ: „Žijeme ako prasatá!“

Rómovia zo Stropkova sa v televízii sťažujú na otrasné podmienky, potkany a špinu.


 Primátor im podľa ich slov už prisľúbil pomoc v týchto strašných podmienkach na život.


  • Jozef Ružinkovič

    Tak sa pozrime na ten bordel,to smetisko.Na to aby tam mali čisto potrebujú len ruky nič iné.Ale cigán robiť nebude.Česť výnimkám! Kto im za to môže?Kto im tam ten bordel narobil?Len oni sami.Kde sú tam je smetisko,potom sa im tam kotia potkany a oni sa tomu čudujú.Tam cigánka kričí že oni chcú robotu,kua tak akú chceš robotu keď ste lenivý na to aby ste si tam spravili poriadok???Len lopata ,hrable a metla,to je všetko čo k tomu potrebujú.Nie oni budú robiť bordel a plakať aby im zas niekto niečo dával zadarmo.Dostanú bývanie,do 3 rokov to zdevastujú,spravia s toho skládku a potom začnú zas plakať.Boha jeho !!!

  • Jaroslav Bórik

    Prosím vás, úplne v prvom rade musí niekto tým cigánom vysvetliť, že socializmus už skončil, že žijeme v tvrdom kapitalizme, všetci nielen oni. Dnes sa musí všetko zaplatiť či kontajnery na smeti, voda, elektrina, domy. Všetci bieli si to už dávno platia sami. To sa nedá, že nikto sa o nás nestará , nech nám dajú domy, nech nám dajú sem jeden kontajner a tam druhý.Dnes je všetko, dajú vám všetko na svete čo chcete, ale kto to zaplatí. Opakujem bieli si to všetko platia sami.Dostávate veľmi slušné sociálne dávky, ja by som vám dal aj tú prácu ale čo chcete robiť riaditeľa? Viete ako to dopadlo keď ponúkli cigáňovi robotu, prečo mne?OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

Nemáš u nás účet?
Registrácia

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie

Registrácia

VIRÁLNE.SK je tvojím každodenným zdrojom zábavy a informácií! Pridaj obrázok, blog, zoznam, kvíz, alebo video len pár klikmi a staň sa členom najvirálnejšej komunity na Slovensku.

späť
Prihlásenie