Snapchat zaviedol funkciu, ktorá užívateľov desí i baví


V pomyselnom boji, ktorý v súčasnosti vedú najznámejšie sociálne siete prichádza každá z nich neustále s niečím novým, čím sa snažia prilákať ďalších užívateľov. Zdá sa však, že tentoraz to jedna z nich, Snapchat, trochu prepískla. Z novej funkcie máp sú totiž užívatelia skôr zhrození ako potešení.

Táto funkcia ti umožňuje vidieť kde presne sa nachádzajú tvoji priatelia, a oni rovnako vidia teba.

Ľudia, ktorým sa mapy vonkoncom nepáčia tvrdia, že môžu byť veľmi jednoduchým prostriedkom na sledovanie osôb. Navyše, aplikáciu používa aj mnoho tínedžerov, ktorí si ešte nemusia plne uvedomovať, do akého rizika sa vďaka niečomu takému dostanú. Ak teda nechceš, aby ťa každý, kto ťa sleduje na snapchate, sledoval aj v skutočnom živote, svoje zobrazenie si môžeš v nastaveniach vypnúť, resp. nastaviť ako viditeľné len pre seba.

Tak či tak, na internete sa vyrojilo aj množstvo reálnych i vtipných komentárov, ktoré sa na celú situáciu pozerajú s nadhľadom. Zasmej sa na nich aj ty na nasledujúcej strane >>>
OR


Note: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Prihlásenie

PRIHLÁS SA RÝCHLO CEZ FACEBOOK A PRIDAJ SVOJ ČLÁNOK!

Nemáš u nás účet?
Registrácia

reset hesla

Zabudnuté heslo? Žiaden problém!

späť
Prihlásenie

Registrácia

VIRÁLNE.SK je tvojím každodenným zdrojom zábavy a informácií! Pridaj obrázok, blog, zoznam, kvíz, alebo video len pár klikmi a staň sa členom najvirálnejšej komunity na Slovensku.

späť
Prihlásenie